O nás

Vitajte na stránke,
ktorá je nadstavbou facebookovej skupiny vidlak.sk. Združujeme ľudí so zameraním na pestovanie záhradných a poľných plodín, chov úžitkových hospodárskych zvierat, výrobu a predaj domácich rastlinných a živočíčnych produktov a spoluprácu v hospodárskej oblasti.

Chceme byť kvalitným informačným centrom pre gazdov a gazdiny a stále hľadáme spolupracovníkov, prispievateľov a podporovateľov našej činnosti. (info@vidlak.sk)

Máme na facebooku viac už skoro 800 fanúšikov, venujeme sa každodennému životu gazdu, či hospodára, podporujeme sa navzájom, radíme si a informujeme o aktuálnom dianí. Pridajte sa k nám a žite s nami život v súlade s prírodou, zvieratami a v kruhu priateľov.

Podporujeme:
Ekologické pestovanie a chovy, permakultúrnu etiku a princípy, komunitné formy hospodárenia a komunitné meny, tradičnú výrobu a spracovanie domácich produktov, remeselnú výrobu, zdielanie skúseností a vzdelávanie, výmenný obchod a obdarovávanie.

Vítame spoluprácu pri tvorbe obsahu webu, partnerstvo s webmi podobného zamerania, výmenu a zdielanie odkazov, článkov a skúseností. Kontaktovať nás môžete na adrese: info@vidlak.sk

stránka je nádstavbou facebookovej skupiny vidlak.sk